Головне меню

МІЖНАРОДНІ ВОЛОНТЕРСЬКІ ТАБОРИ

Волонтерські проекти – іншими словами, міжнародні молодіжні літні табори по всьому світі у складі інтернаціональної групи молодих та неординарних людей – є поєднанням приємного і корисного – засобом пізнання інших людей та країн за участю у суспільно корисних заходах. Адже головна ідея волонтерства – об’єднати  людей з різних країн у рамках проекту для розповсюдження ідей миру, міжнаціональної дружби і розуміння.  А кращий спосіб пізнати людей та їх культуру – це, як відомо, разом їсти, жити, працювати і проводити вільний час.

Найбільшою популярністю ця програма користується у самостійних і сучасних представників студентської молоді, які прагнуть чогось нового і незвичного.

Якщо ви шукаєте можливість недорого подорожувати, при цьому хочете отримати мовну практику і перезнайомиться з купою народу зі всього світу, бажаєте змінювати світ на краще, то залишається  лише обрати країну, тематику проекту, його тривалість і ….. ласкаво просимо до лав волонтерів!

Майте на увазі, що волонтерство – праця добровільна, простіше кажучи, зарплату ви не отримуєте (основна ідея волонтерської праці якраз і полягає в тому, щоб безкорисливо допомагати тим, хто потребує допомогу). Внесок вашої праці більш приємний, ніж обтяжливий, а загальні переваги програми настільки переконливі, що воно того беззаперечно вартує!

УНІКАЛЬНІСТЬ та ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

1. Інтенсивна мовна практика. Ви не вивчаєте мову, Ви в ній живете! Вдосконалювати своє знання мови закордоном можуть не тільки ті, хто вивчає англійську/французьку/німецьку, але й для тих, хто вивчає “екзотичні” мови, такі як японську, чеську, іспанську, китайську та ін.

2. «Занурення» у культуру інших країн. Це не туристична поїздка під керівництвом гіда. Ви працюєте пліч-о-пліч з місцевими мешканцями і волонтерами зі всієї планети, ознайомлюючись з їх традиціями і способом життя.

3. Неформальна освіта (Non-formal Learning) - найпопулярніший напрямок у Європі. Міжнародні волонтерські табори відносяться до таких програм, про що Ви можете вказати в Вашому майбутньому РЕЗЮМЕ.

4. І найголовніше – спілкування з близькими по духу людьми зі всього світу!!! Окрім культурного збагачення, ви просто знайдете багато нових друзів, деякі з яких залишаються на все життя, і море спогадів про веселе життя у таборі із своїми приколами, смішними ситуаціями и т.п.!

В обмін на свою добровільну працю на користь громади учасники забезпечуються триразовим харчуванням,проживанням та культурною програмою.

Головна умова – це повинно бути вам цікаво!

Необхідні умови:

1. 18-26 років (до 30 для бувалих волонтерів)
2. Дійсний закордонний паспорт.
3. Матеріальна спроможність оплатити візовий збір,  дорогу (оплачується волонтером) та внесок.
4. Щире бажання взяти участь у міжнародному молодіжному волонтерському обміні.

 

 • Katya Rudenko: Здравствуйте! Имею большое желание в участии в международном волонтерстве!Подскажите пожалуйста,где я могу заполнить анкету на участие в программе!Спасибо!
 • Union Forum: Добрый день! Пишите нам на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. и мы отправим вам пошаговую процедуру регистации на волонтерский лагерь, а также анкету! В своем письме не забывайте коротко представляться - чтобы мы понимали кто и с каким вопросом к нам обращаеться!
 • Татьяна Архипенко: Добрый день. Меня истересует волонтерство в Польше. Мне 39 лет, есть программы без ограничения в возраста?
 • Union Forum: Добрый день! К сожалению наши партнеры в Польще принимают волонтеров только в возросте от 18 до 30 лет, поэтому предложить волонтерский проект без ограничения возраста мы не можем.
 • Ірина Харина: Доброго дня! Які вакансії для волонтерства зараз наявні? Чи є якась короткострокова на літо 2015? Де можна їх відслідковувати?
 • Union Forum: Реєстрація на короткострокові літні волонтерські табори розпочинається в середині березня 2015 року - вже 10-15 березня на нашому сайті буде розміщено перелік волонтерських таборів на літо 2015!
 • Виктория Горбунова: Добрый день. Подскажите, а есть ли какие-то предложения на январь-февраль 2015?
 • Ngo UForum: Добрый день. К сожалению предложить лагерей на январь-февраль 2015 на данный момент не можем - зимой наши европейские партнеры практически не проводят волонтерских лагерей. Но следите за нашей группой в контакте "Міжнародні волонтерські табори" там время от времени мы высталяем актуальные проекы, как только такие появляются
 • Елизавета: Здравствуйте! Интересуют волонтерские программы на 10-12 месяцев в Польше. Бывают ли у вас такие?
 • Ngo UForum: Добрый день. Вас интересуют ЕВС проекты, правильно? Смотрите пожалуйста информацию в нашей группе VK http://vk.com/erasmusevs - там мы выставляем актуальные проекты от наших партнеров - время от времени появляются и проекты в Польше. Также на этой страничке вы сможете ознакомится с полезной информацией (смотрите в розделе "Документы")
 • Ірина: Привіт! Я вже брала участь у ваших таборах в Німеччині і Туреччині. Хочу запитати чи є якісь пропозиції в Швецію на весну?
 • Ngo UForum: Привіт! Ой, шкода, але проектів у Швеції весною немає. Загалом навіть влітку наші партнери в Швеції проводять всього лише 4 - 5 волонтерських таборів. Тому можливо спробувати реєструватись весною на літні табори в цій країні. Як тільки з"являтимуться пропозиції весняних проектів - ми одразу ж будемо виставляти їх у нашій групі ВК http://vk.com/volunteerxchange
 • Ольга: Добрый вечер. Очень хочу участвовать в волонтерском проекте в Польше. Подскажите пожалуйста,какие есть?
 • Ngo UForum: Добрый день! На даный момент лагерей в Польше нет - все волонтерские лагеря в Польше проходят летом. Но если у вас хороший уровень английского языка и вы заинтересованы в участии в долгострочном проекте (на 6 месяцев) - могу вам предложить такой вариант - пишите нам на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Христина Вошик: Здаствуйте, мне 18...англ. знаю на базовом уровне.... Есть ли для меня какие то предложения и примерно когда(месяц) начинается волонтерство?
 • Ngo UForum: Здравствуйте! Регистрация на международные волонтерские лагеря начинается с 15 марта. Уже 10 -15 марта начинайте смотреть у нас на сайте описания лагерей на следующие лето - предложений будет очень и очень много и самых-самых разнообразных - в том числе будут лагеря и в Польше так же как и в других странах - в Германии, Франции, Естонии, Греции, Турции, Италии, Испании... Но главное регистрироваться уже начиная с 15 марта - именно тогда есть больше шансов найти быстрое и соответствующие вашим желаниям розмещения.
 • Николай Ходячий: Здравствуйте! Хочу взять участие в волонтерской программе. Подскажите пожалуйста где и как заполнить анкету на участие. Спасибо.
 • Ngo UForum: Регистрация на летние международние волонтерские лагеря начнется с 15 марта, как только на нашем сайте появится база с описанием всех возможных проектов от наших партнеров. Пожалуйста следите за обновлением сайта и за новостями, а также проверяйте информацию в нашей группе в Контакте "Міжнародні волонтерські табори".
 • Умид: Здравствуйте!!! Меня истересует волонтерство в Германии.Подскажите пожалуйста,где я могу заполнить анкету на участие в программе!спасибо заранее,мне 25 лет
 • Ngo UForum: Здравствуйте! В комментариях выше вы можете увидеть идентичный к вашему вопрос и ответ к нему :) Регистрироваться и заполнять анкету надо будет только тогда, когда у нас на сайте будет представлен перечень всех доступных лагерей - а описания летних лагерей будет доступно с 15 марта. Также смотрите информацию в нашей группе в Контакте "Міжнародні волонтерські табори".
 • Катерина: Доброго дня! Чи покриває приймаюча сторона проживання та харчування?
 • Ngo UForum: Доброго дня! Так, приймаюча організація повністю покриває проживання та харчування, а волонтер самостійно покриває витрати на дорогу.
 • Інна: Добрий Вечір! Того року я мала можливість пів року пожити у Польщі і мене дуже вразила ця країна. У мене є велики бажання взяти участь у волонтерській програмі. Чи можу я заповнити анкету? Гарно дякую,чекаю вашою відповіді!
 • Ngo UForum: Доброго дня! Якщо ви бажаєте прийняти участь у міжнародному волонтерському таборі, напишіть нам будь-ласка е-мейл, коротко розкажіть про себе - ми надішлемо вам у відповідь всю необхідну інформацією разом з покроковою процедурою реєстрації. Також приєднуйтесь до нашої групи в контакті "Міжнародні волонтерські табори" - там ви можете ознайомитись з відгуками наших минулорічних волонтерів.
 • Sasha M: Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи є можливість поїхати волонтером у Південну Корею? Якщо так, чи обов'язково для цього треба знати корейську мову? Дякую.
 • Ngo UForum: Доброго дня! Так, звісно ви можете прийняти участь у міжнародному волонтерському таборі, що проводять наші партнери в Південній Кореї! І для цього вам цілком достатньо знання англійської!
 • Sasha M: О, дуже дякую! А де тоді можна більш детально дізнатися про все?
 • Ngo UForum: Більше можете дізнатись звернувшись до нас на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з короткою розповіддю про себе, зазначаючи чому бажаєте стати волонтером і що бажаєте отримати інформаційний буклет - у відповідь отримаєте деталmну інформацію і про програму міжнародних волонтерських таборів і про процедуру реєстрації :)
 • Ірина: Привіт!) А де можна переглянути список таборів???
 • Ngo UForum: Привіт! Перелік таборів орієнтовно з'явиться на сайті на початку березня. Слідкуйте за новинами на сайті.
 • Сергей: Хочу поехать волонтером. Мне 27 лет, добрый и отзывчивый))
 • Ngo UForum: Більше можете дізнатись звернувшись до нас на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з короткою розповіддю про себе, зазначаючи чому бажаєте стати волонтером.
 • Марія: Доброго дня. мені 28 років. Є бажання взяти участь у волонтерській програмі в Європі. Маю досвід волонтерства в Україні. Знання англійської на рівні intermediate або upper-intermediate. Підкажіть, чи є якісь рекомендації, за якими я можу обрати волонтерську програму, якій я можу підійти?
 • Ngo UForum: Доброго дня. Зверніться будь-ласка до нас на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 • Марія: Добрий день. Хотіла дізнатись чи є табори на літо і які? Та де можна заповнити анкету (на літо)?
 • Ngo UForum: Добрий день. Перелік таборів є на нашому сайті http://union-forum.org/poshuk-taboriv.html Процедуру і етапи реестрації можна подивитись ось за цим посиланням http://union-forum.org/prohramy/volonterstvo/procedura-reestracii.html
 • Коля Книгиницький: Добрий день! До якого числа потрібно подати заяву(документи) для того щоб взяти участь у волонтерських програмах в Німеччині?
 • Ngo UForum: Добрий день! Реестрація на волонтерські програми закінчена. Винятки були для тих кто має діючу візу. Сезон на слідуючий рік розпочнеться в лютому місяці. Спілка Форум
 • Марфа Васильевна: Доброго дня! Мене цікавить чи можуть стати волонтерами ті люди, які мають певні проблеми зі здоров"ям?
 • Ngo UForum: Доброго дня. Люди які мають помірні проблеми можуть приймати участь. За подальшими консультаціями зверніться до нас Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Ольга Кулиш: Доброго Дня, маю величезне бажання бути корисною та спробувати волонтерську діяльність, підскажіть будь ласка програми=)
 • Ngo UForum: Більше можете дізнатись звернувшись до нас на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з короткою розповіддю про себе, зазначаючи чому бажаєте стати волонтером. Основний перелік програм буде доступний з березня. Також слідкуйте за новинами в наших групах в соціальних мережах.
 • Yekaterina Kravchenko: Добрый день. Подскажите, пожалуйста, могу ли я поучаствовать в международном волонтерстве. Очень хочется помогать людям, а также ознакомить с культурой и искусством. Мне 26.
 • Ngo UForum: Здравствуйте! В комментариях выше вы можете увидеть идентичный к вашему вопрос и ответ к нему :) Также смотрите информацию в нашей группе в Контакте "Міжнародні волонтерські табори" или напишите нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Лія Беденашвілі: Доброго дня! :) Чи є волонтерські табори або програми, які непотребують іноземної мови? Я знаю декілька мов, але на низькому рівні.
 • Ngo UForum: Оскільки це програма культурного обміну, знання іноземної мови є важливим, тому що Вам потрібно буде спілкуватися в таборі з іноземцями. Знання англійської мови вимагається на базовому, розмовному рівні.
 • Олена Галактіонова: Добрго дня, мені 26 років. Цікавлять волонтерські програми
 • Ngo UForum: Доброго дня! Якщо ви бажаєте прийняти участь у міжнародному волонтерському таборі, напишіть нам будь-ласка е-мейл, коротко розкажіть про себе - ми надішлемо вам у відповідь всю необхідну інформацією разом з покроковою процедурою реєстрації. Також приєднуйтесь до нашої групи в контакті "Міжнародні волонтерські табори" https://vk.com/volunteerxchange - там ви можете ознайомитись з відгуками наших минулорічних волонтерів.
 • Віка: доброго дня! скажіть, будь ласка, у вас на сайті пише, що умовою участі є вік 18-26 р але на сайті самої програми пише 16-26 Можливо зареєструватись, якщо мені 16?

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter