Головне меню

Соціально-культурна та інша діяльність

Діяльність Спілки Форум, окрім основних Програм кульного обміну, спрямована на залучення молоді до участі у різноманітних соціально-культурних заходах, проектах, благочинних акціях як в Україні, так і закордоном. Кожен, навіть малодосвідчений волонтер Організації, має можливість запропонувати власну ідею або долучитись до вже існуючих молодіжних громадських ініціатив в рамках діяльності Спілки Форум,  взяти активну участь в організації та проведенні міжнародних чи місцевих волонтерських проектів та акцій, сприяючи цим  культурному та соціальному розвитку своєї громади.

НАПРЯМКИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МОЛОДІЖНІ КУЛЬТУРНІ ОБМІНИ, СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ В УКРАЇНІ

Проводимо в Україні тренінги та семінари на основі неформальної освіти та інтерактивних методів навчання з метою виховання молодіжних лідерів, підтримки громадської активності серед молоді та сприяння розвитку волонтерства.

Щонайменше чотири-п’ять разів протягом року Спілка Форум проводить такі семінари і тренінги, серед них основними є інформаційний «Семінар з підготовки до реєстрації на волонтерський табір», навчальний «Семінар з підготовки до поїздки у волонтерський табір», підсумкова сезонна зустріч з волонтерами «Post camp meeting»,тренінг для підготовки камплідерів.

МІЖНАРОДНІ МОЛОДІЖНІ КУЛЬТУРНІ ОБМІНИ, СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ

Співпрацюємо з організаціями з країн учасниць та партнерів в рамках програми Програми Європейського Союзу Еразмус +, та ведемо ту частину програми, котра пов’язана з неформальною освітою та мобільністю молоді.

Залучаємо активних і досвідчених волонтерів Спілки Форум до участі у міжнародних молодіжних обмінах, тренінгах та семінарах на теми миру, толерантності, мобільності, релігійних, гендерних та інших питань пріоритетних для програми  "Еразмус +" (до 2013 рр. – "Молодь в Дії").

ДОБРОЧИННІ АКЦІЇ У ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ

Організовуємо і проводимо щорічну доброчинну різдвяну акцію для дітей з дитячих будинків Львівщини «Різдвяне диво». Сприяємо проведенню молодіжних флешмобів (зокрема флешмоб "Подаруй посмішку" проведений волонтерами Спілки Форум в 2009 році).

КОНКУРСИ

Проводимо щорічні конкурси волонтерських історій серед наших учасників міжнародних волонтерських таборів, та на основі результатів конкурсів забезпечуємо переможцям пріоритетну можливість взяти участь в міжнародних навчальних семінарах, тренінгах, молодіжних обмінах.

 

  • Valeriia Myhkalchuk: Доброго Дня! мене цікавлять МІЖНАРОДНІ МОЛОДІЖНІ КУЛЬТУРНІ ОБМІНИ, СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ, чи є зараз щось? дуже дякую Валерія
  • Ngo UForum: Доброго дня. Дивіться інформацію в наших групах в контакті - https://vk.com/volunteerxchange та https://vk.com/erasmusevs

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter