Головне меню

Американське літо В&Т

Літня програма Век-енд-Тревел (SWT) - одна з найбільш популярних програм міжнародного студентського культурного обміну Щорічно в ній приймають участь біля 100 тисяч студентів з усіх країн світу (включаючи декілька тисяч українських).

Вона затверджена Конгресом США та керується  Держдепартаментом США, який визначає правила програми і контролює їх виконання.

Витяг з сайту Посольства США в Україні http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov

Програми обміну здійснюються згідно Закону про взаємний освітньо-культурний обмін від 1961 року, зі змінами та доповненнями. Цей Закон має на меті покращення взаєморозуміння між народами США та інших країн з допомогою освітніх та культурних обмінів”

ПРОГРАМА надає можливість:

  • значно покращити англійську;
  • відкрити свою  Америку: її культуру, традиції, зруйнувати стереотипи мас-медія;
  • знайти купу нових друзів серед американців і інших студентів з усього світу;
  • відчути Дух Свободи і випробувати себе на зрілість;
  • отримати найцінніший скарб, який лишиться на все життя – досвід  і найкращі враження

Де б не були, щоб не робили  колишні учасники програми, їх об’єднує одна думка: 

ЦЕ БУЛО НАЙКРАЩЕ ЛІТО У МОЄМУ ЖИТТІ!

Дивіться відгуки колишніх учасників на нашій сторінці Вконтакті vk.com/myswt

ВАЖЛИВІ ВИЗНАЧЕННЯ ПО ПРОГРАМІ

СПОНСОР
не є організація, що видає студентам гроші на поїздку. Це термін Держдепартаменту США для тих організацій, які АКРЕДИТОВАНІ для роботи по програмі. Тільки СПОНСОРИ мають доступ до системи СЕВІС і видають форму Держдепартаменту DS-2019 (див.нижче). Спонсори працюють через  партнерські організації у різних куточках світу і дуже часто мають регіональні представництва (Європейські/Азіатські офіси).

Тільки Спонсор несе відповідальність перед Держдепартаметом США за відповідність учасників вимогам програми і залишає за собою право остаточного відбору учасників на основі наданих документів та вибіркових інтерв’ю англійською мовою.

Крім вищезазначеного Спонсор відповідає перед ДержДепом за безпеку учасників в США, якісне медичне страхування, цілодобову підтримку під час перебування в США, захист їх прав і постійний зв’язок із учасниками в США.

SEVIS

Student Exchange and Visitor Information System (www.ice.gov/sevis/)– система державної національної безпеки контролю за пересуванням іноземців в США (дані про візу, про в’їзд і виїзд із США, місце розміщення та проживання та інше). Кожен учасник обов’язково реєструється в системі. Це державна служба і нею стягується мито у розмірі $35. (після оплати НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ, тому що це  МИТО)

DS-2019

CERTIFICATE OF ELIGIBILITY FOR EXCHANGE VISITOR- федеральний дозвіл на участь у програмі, основний документ, який необхідний для отримання візи категорії J1. Цей документ створюється через SEVIS. Кожен документ друкується з унікальним ідентифікатором (ідентифікаційний номер SEVIS). Тільки спонсорські організації США мають право на видачу форми DS-2019.

ПАРТНЕРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Згідно правил програми затверджених ДержДепом США, роль партнерських організацій є  детально інформувати про правила програми, перевіряти кандидатів на відповідність умовам програми (студентський статус, рівень англійської), роз’яснювати права і обов’язки учасників, допомагати і готувати до від’їзду в США.

ПРОГРАМА ОДНАКОВА ВСЮДИ - ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ТІ, ХТО ЇЇ ПРЕДСТАВЛЯЄ

Звертаємо увагу студентів: будьте уважні, обираючи відправляючи організацію в Україні.  Деякі агентства свідомо приховують частину вартості програми, або нав’язують послуги за якими приховані необґрунтовані платежі.

ПЕРЕД ТИМ, як реєструватись у програму, обов’язково перевіряйте чи вказали Вам на ВСІ МОЖЛИВІ СКЛАДОВІ типу реєстраційного внеску, тест з англійської, наявність розміщення (JO), СЕВІС, страховка, віза, семінари, наявність застав. Останні роки популярним стало нав’язування авіаквитків – студентам розповідають, що купуючи квитки вони будуть мати знижки, а насправді продають квитки на 200-300 дол дорожче ринкової вартості (яку дуже легко визначити завітавши в будь яку агенцію по продажу авіаквитків). Тому обов’язково дізнайтесь чи можете Ви купувати квитки особисто без участі відправляючої організації.

А ще перевірте реєстраційний пакет документів -  чи потрібні для реєстрації переклади документів або довідка про несудимість – ці додаткові документи коштують грошей, тоді як не є обов’язковими для програми.

БУДЬТЕ УВАЖНІ! ОБИРАЙТЕ СВІДОМО!

ХТО МОЖЕ РЕЄСТРУВАТИСЬ У ПРОГРАМІ?

  • Студент ВУЗу (Університет/Академія/Інститут) денної форми від 17 років;
  • Володіння англійською на твердому розмовному рівні та вище (ДержДеп вимагає, тому що „safety of students and success of program depend on English language skills”);
  • Ті, хто має певну соціальну зрілість та ставляться із повагою до інших. Поїздка в США в рамках цієї програми міжнародного культурного обміну вимагає як мінімум наявність тої самої культури. Перебуваючи в іншій країні Ви представляєте свою батьківщину в усьому – поведінкою, манерами, своєю побутовою і трудовою культурою. Крім того така поїздка є певним випробуванням особистості і вимагає від студента соціальної зрілості. Вам потрібно буде провести абсолютно самостійні чотири місяці життя далеко від родини і звичного оточення.

Правильне РОЗУМІННЯ ПРОГРАМИ: Ось що пише Держдепартамент США в правилах програми:

„The Summer Work Travel Program is intended to allow foreign nationals, who could not otherwise afford to visit the United States as tourists or students, the opportunity to experience U.S. culture by defraying part of their travel and living expenses by working while in the United States. Over time, many participants viewed the Program as an opportunity simply to work to earn more money than they would in their home countries. The Program’s evolution did not comport with the intentions of international exchange programs. Accordingly, the 2012 final rule refocuses the Summer Work Travel Program towards the U.S. cultural experience and away from its income and labor opportunities”

А коротко це означає, що учасники мають чітко розуміти, що це програма культурного обміну, а не працевлаштування закордоном.

З корисною і достовірною інформацією про програму SWT Ви можете ознайомитися на сайті Bureau of Educational and Cultural Affairs http://j1visa.state.gov/programs/summer-work-travel

На сайті Посольства США в Україні http://ukraine.usembassy.gov/exchange-visa.html

  • Татевік: Доброго дня) я б хотіла зареєстуватися в програму work and travel,що потрібнодля цього зробити?
  • Ngo UForum: Доброго дня. Для цього зверніться до нас по ел. пошті на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter