Головне меню

Відбулася зустріч POST CAMP MEETING з волонтерами Спілки Форум !

Шановні волонтери Спілки Форум! Сезон волонтерських таборів закінчився, з чим вас усіх приємно вітаємо! З метою підведення підсумків і обміну волонтерським досвідом, Спілка Форум 30 вересня, 2014 року організувала і провела зустріч волонтерів які в цьому році відвідали літні міжнародні волонтерські табори в різних куточках світу – від Фінляндії до Туреччини, від Іспанії до Південної Кореї!

«POST CAMP MEETING» відвідала невелика кількість учасників - всього п’ятнадцять волонтерів. Але тим не менше зустріч пройшла цікаво, інтерактивно і плідно! Кожен з учасників розповідав про свій проект, про цікаві і смішні історії які мали місце під час подорожі чи в самому таборі. Волонтери в дружньому колі говорили про руйнування стереотипів, про роль волонтерства, про нові вміння і навички та досвід який отримали завдяки участі у міжнародному волонтерському таборі. Участь у таборі дала цілком незнайомим між собою учасникам  «POST CAMP MEETING»  цілу купу спільних тем – зустріч тривалістю три години виявилась надто короткою, щоб навіть п’ятнадцять людей змогли висловити всі свої емоції і враження від волонтерського літа!

Спільно, методом «снігової кулі» волонтери визначили ряд порад з власного досвіду для майбутніх учасників Програми міжнародного волонтерського обміну. Також розповіли чим для них є участь у міжнародному таборі, де зазначали, що їх міжнародне волонтерство - це

-         незабутній досвід, нові друзі, смішні фотографії, найкраще враження літа 2014

-         зустріч з новими цікавими людьми, покращення мови, багато вражень від міста, країни..

-         можливість зробити свій внесок, щоб світ став трохи кращим, можливість подорожувати

-         нагода на три тижні відірватись від реального світу

-         пізнання нових культур, спілкування з цікавими людьми…..та багато, багато іншого!

Спілка Форум дякує усім, хто долучився до зустрічі, і поділився своїм враженням і досвідом з нами та з іншими волонтерами! Волонтерські історії Ви маєте нагоду почитати в темах у групі в Контакті Міжнародні волонтерські табори  http://vk.com/volunteerxchange .

Також слідкуйте за новинами на сайті і читайте поради від цьогорічних волонтерів щодо реєстрації і участі у міжнародному волонтерському таборі.

А всім майбутнім волонтерам нагадуємо, що реєстрація на міжнародні літні волонтерські табори 2015 року розпочнеться з середини березня 2015! Саме тоді всі можливі табори на наступне літо будуть представлені на нашому сайті. Наразі що стосується осінніх, зимових та весняних таборів – це пропозиції off-season, тому ми виставляємо їх (по мірі того як такі пропозиції надходять від наших партнерів) на нашій сторінці В Контакті http://vk.com/volunteerxchange

  Контакти

  Поштова адреса: а/с 2114
  Львів, 79007
  Україна
  032 2554934
  0997574839, 0688439756
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


  FacebookVKontakteTwitter