Головне меню

Ти ще не думав про літо!? Саме час!

Як і минулого року, Спілка Форум розпочинає реєстрацію на програму раніше (без попереднього вибору таборів) для того, щоб учасник вже не витрачав час на формальний процес реєстрації, а мав нагоду обрати табори вже в перший день їх появи. БАЗА ТАБОРІВ з’явиться на нашому сайті 10-12 БЕРЕЗНЯ!

ДЕТАЛЬНО про програму та ВСІ умови участі ви можете прочитати в БУКЛЕТІ, що знаходиться в ДОКУМЕНТАХ нашої групи ВКонтакті «Міжнародні волонтерські табори» - https://vk.com/volunteerxchange. Там же є ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ, де є інформація і про внесок і про умови реєстрації.

Поспішай зареєструватись і вирушай на зустріч пригодам! 

УВАГА! Ми працюємо зі всією Україною - БЕЗ потреби приїздити на реєстрацію у Львів:)! Щодо деталей пишіть нам на е-мейл – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЧЕКАЄМО на ваші заявки з 15 лютого! Плануй своє незабутнє літо вже зараз!

'
  • Anastasia Khramova: а де можна дізнатись інформацію про осінні табори??
  • Ngo UForum: Інформацію про осінні табори можна подивитись так само в базі пошуку таборів. Більш детальну інформацію можна отримати надіславши листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Яна: Доброго дня! Мене звати Яна. кілька років назад я мала з вами співпрацю, якою дуже дуже задоволена. Я іздила з коліжанкою до Франціії. На цей раз я б хотіла поіхати, як волонтер до Англіі або будь якої іншої англомовної країни. Зараз мені 26 років і я вже не студент чи це проблема? чи маєте якісь програми у таких країнах. Буду дуже вдячна за відповідь
  • Ngo UForum: Більше можете дізнатись звернувшись до нас на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
'

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter