Головне меню

Ми прийняли участь у Alliance General Conference

 

З 27 жовтня по 3 листопада 2018 року пройшла генеральна конференція ( Alliance General Conference), яка проходить кожні два роки та щорічна Генеральна Асамблея (Alliance General Assembly) Альянсу європейських волонтерських організацій (Alliance of European Voluntary Service Organisations (www.alliance-network.eu/)) в Аліканте, Іспанія, де зібрались 65 представників з більш ніж 40 партнерських організацій. Цього року захід приймала організація DeAmicitia, які є нашими хорошими партнерами.

Спілка Форум, яка є членом Альянсу, приймала активну участь в обговоренні робочих моментів, участі у воркшопах, голосуванні та прийнятті важливих рішень, та будували плани на наступний рік.

Цього року конференція була присвячена моніторингу та проведенню оцінки нашої роботи.

Зокрема, була подана ідея розробити інструмент самоконтролю та оцінки (Self-Monitoring & Evaluation Tool), метою якого є забезпечення зручного та ефективного способу оцінювання роботи організацій членів Альянсу.

Також на зустрічі ми дізналися багато цікавої інформації про нову програму в рамках Erasmus+ 'European Solidarity Corps', яка також з'явилася в Україні. Детальніше про програму можна прочитати за посиланням https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps_en

 

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter