Головне меню

European Solidarity Corps (Європейський корпус солідарності)

Тиждень тому ми взяли участь у зустрічі EVS координаторів в Києві.

Детальніше: European Solidarity Corps (Європейський корпус солідарності)

Нова ініціатива Європейського Союзу

Ще одна програма волонтерства тепер відкрита для учасників з України!!!
Європейський Корпус Солідарності — це нова ініціатива Європейського Союзу.

Детальніше: Нова ініціатива Європейського Союзу

5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА!

З нагоди всесвітнього дня Волонтера Спілка Форум хоче привітати всіх наших Волонтерів!!! Щиро бажаємо Вам натхнення робити добрі справи та вдячності від тих людей, кому ви допомагаєте!

Детальніше: 5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА!

Ми прийняли участь у Alliance General Conference

 

З 27 жовтня по 3 листопада 2018 року пройшла генеральна конференція ( Alliance General Conference), яка проходить кожні два роки та щорічна Генеральна Асамблея (Alliance General Assembly) Альянсу європейських волонтерських організацій (Alliance of European Voluntary Service Organisations (www.alliance-network.eu/)) в Аліканте, Іспанія, де зібрались 65 представників з більш ніж 40 партнерських організацій. Цього року захід приймала організація DeAmicitia, які є нашими хорошими партнерами.

Спілка Форум, яка є членом Альянсу, приймала активну участь в обговоренні робочих моментів, участі у воркшопах, голосуванні та прийнятті важливих рішень, та будували плани на наступний рік.

Цього року конференція була присвячена моніторингу та проведенню оцінки нашої роботи.

Зокрема, була подана ідея розробити інструмент самоконтролю та оцінки (Self-Monitoring & Evaluation Tool), метою якого є забезпечення зручного та ефективного способу оцінювання роботи організацій членів Альянсу.

Також на зустрічі ми дізналися багато цікавої інформації про нову програму в рамках Erasmus+ 'European Solidarity Corps', яка також з'явилася в Україні. Детальніше про програму можна прочитати за посиланням https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps_en

 

ВІТАЄМО УСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

5 грудня – міжнародний день волонтера. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

Детальніше: ВІТАЄМО УСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Дочірні категорії

Волонтерські проекти – іншими словами, міжнародні молодіжні літні табори по всьому світі у складі інтернаціональної групи молодих та неординарних людей – є поєднанням приємного і корисного – засобом пізнання інших людей та країн за участю у суспільно корисних заходах. Адже головна ідея волонтерства – об’єднати  людей з різних країн у рамках проекту для розповсюдження ідей миру, міжнаціональної дружби і розуміння.  А кращий спосіб пізнати людей та їх культуру – це, як відомо, разом їсти, жити, працювати і проводити вільний час.

Крім волонтерських програм, діяльність Спілки Форум спрямована на реалізацію і співучасть у різноманітних соціально-культурних подіях, проектах, благочинних акціях, які проходять як в Україні, так і закордоном. Кожен член організації має можливість долучитись до  розвитку молодіжних громадських  ініціатив і взяти активну участь в організації і проведенні цікавих міжнародних та місцевих проектів, а також сприяти  культурному і соціальному розвитку Львова та області. 

Діяльність в цій сфері передбачає наступне:

- Інформаційна підтримка української молоді
- Написання проектів та проведення молодіжних культурних обмінів, семінарів, тренінгів в Україні
- Пошук, реєстрація та участь у молодіжних обмінах, семінарах, тренінгах за кордоном
- Проведення доброчинних заходів у Львові та Львівській області
- Підтримка в організації і проведенні культурно-соціальних подій Львова і Львівської області.

Попередній досвід:

2007-2013 - участьу міжнародних молодіжних обмінах в рамках програми "Молоді в Дії" у Чехії, Туреччині, Франції, Кіпрі, Італії, Швеції, Польщі, Іспанії, Німеччині.

2007-2013 - участь у міжнародних тренінгах та семінарах в рамках програми "Молодь в Дії" у Франції, Росії, Туреччині, Німеччині, Польщі, Італії, Австрії, Угорщині, Латвії, Естонії, ВІрменії, Бельгії.

2004 - 2013 - проведення тренінгів та семінарів, спрямованих на розвиток лідерських якостей, самовдосконалення,

2009 - 2012 - проведення доброчинної акції "Різдвяне диво" та молодіжного флешмобу "Подаруй посмішку"

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter