Головне меню

Salut, France! Попередній


Country: France
Year: 2014
Volunteer: Таня та Віталік

Цього літа ми з чоловіком були учасниками у таборі на Півдні Франції у регіоні Лангедок-Русійон біля містечка Фронтіньян практично на березі моря. Протягом трьох тижнів ми у компанії ще дев’ятьох хлопців та дівчат з різних куточків світу вкладали свої сили та натхнення у підготовку міжнародного фестивалю детективного роману під назвою FIRN. Спочатку ми готували декорації, потім встановлювали їх, ну а вкінці – демонтовували та відвозили на склад.

Як виявилося, це була чудова нагода спробувати у дії електролобзик, закручувати само різи шурупокрутом та малювати)) Постійно здійснювалась ротація у роботі, тож кожного разу отримували інші завдання тому ніколи не було нудно. Загалом ми працювали декілька годин зранку і лише чотири дні на тиждень. А в кінці можна було побачити свої декорації “в дії” та непогано порозважатися на фестивалі. Хоча він і літературний, але бар, вино, музику та танці ніхто не відміняв!

Наш наметовий табір розташовувався в заповідній зоні на території дитячого табору на самісінькому березі моря. Місцина досить затишна, майже порожній пляж плюс була можливість позичити у таборі велосипеди та дощечки для серфінгу. Жили ми, як ви вже мабуть зрозуміли, в наметах. Нам видали зручні товсті матраци, тож ніякого дискомфорту;) З собою ми взяли лише спальники та ліхтарики. Гарячий душ, умивальники та туалети у цілодобовому користуванні були на території табору. Тож ніяких проблем з гігієною))

Цього літа саме у волонтерському таборі ми з чоловіком відкрили для себе bodysurfing. Вперше чуєте? Поїдьте та отримайте майстер клас! А також будете мати нагоду дізнатися що таке петанг, і чому треба пити пастіс під час цієї гри).

Сам регіон цілком та повністю мене приголомшив! Таке багатство природи та культурно-історичної спадщини просто забиває памороки. Ми побували в середньовічних містечках (Saint-Guilhem-le-Désert, Les Remparts ), старий-престарий римський акведук під назвою Pont-du-gard, той самий, що зображений на 5-ти євровій банкноті. Пострибали під тим мостом з 7-ми метрової висоти у чисту-пречисту річку. Все ж, на мою скромну думку, головне місто цього регіону Монтпельє - поза конкурсом! Ну принаймні, його центральна частина))
З кемплідерами нам теж мегапощастило! Ревель та Морган добряче постаралися, щоб “занурити” нас у атмосферу цього регіону, всіляко урізноманітнити наше дозвілля та продемонструвати як тут на Півдні Франції розважаються))

Що ж до добирання туди-сюди, то ми обрали якнаекономніші варіанти. З Тернополя до Львова потягом, потім автобусом до Кордону в Шегині, перейшли піший кордон, взяли маршрутку до Перемишля а звідти автобус до Жешува. Трохи напряжно, але недорого)
З Жешува комфортабельним і головне ДЕШЕВИМ http://www.polskibus.com/ переїхали до Вроцлава. А з Вроцлавського аеропорту лоукостом RyanAir до міста Жірона біля Барселони в Іспанії. Ми запланували кілька днів провести в Барселоні. Летіти так летіти! І побачити по-максимуму))

Оскільки в Західній Європі транспортна халява різко закінчується, то ми йдемо на автостоп! Що і як робити, щоб подорожувати на дурничку читайте ось тут http://hitchwiki.org/ Ми без проблем дісталися Монпельє застопавши 2 машини.
Додому поверталися теж автостопом. Ми перетнули Францію з Півдня до кордону з Німеччиною за 1 день. А ось у Німеччині було важче (дуже густа сітка автобанів і важко вибрати маршрут. Але нас підібрав хороший дядько на ім'я Радек з Польщіі довіз нас за 1 ніч до Вроцлава. А там у пригоді знову став http://www.polskibus.com/
Отак от ..

Приємних усім подорожей та супер кльових таборів!


Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter