Головне меню

Camp in der Wald! Попередній


Country: Germany
Organisation: Open Houses
Year: 2014
Volunteer: Оля М.

1.Проживання:
Волонтери проживають в такій собі частині замку, де колись жили мешканці, що замок обслуговували. Очевидно, інтер’єр відповідний. Але до цього швидко звикаєш. Це стосується лише спалень, кухні (санвузли в приміщенні, гаряча вода є, але використовувати її слід раціонально).

 

2.Робота:
Я двічі була в таборі в Lohra: влітку і восени. Робота трохи відрізнялась, відповідно до пори року. Восени найважливіше назбирати дрова для опалення замкових приміщень ( і ваших спалень також), очищення лісової дороги від гілок та cutting grass. У офіційній інформації 100% пише про waterproof shoes, rainjackets, rain covers – не ігноруйте це! Це дуже важливо, адже там часто дощить, оскільки осінь – холодає і скрізь газони та трава – вам же краще буде якщо прислухаєтесь до порад в інфошіті. Також запасіться теплими речами – краще взяти менше футболок, але взяти дощовик і пуловери!

 

3.Дозвілля:
Після роботи вдень нема сенсу кудись йти, адже селище далеченько, та й то там лише 1 магазин, тому добре продумуйте, що купляти вам на вечори вашим кемплідерам, які щодня їздять на закупи продуктів. Навколо – ліси, в які ви можете прокататись на велосипеді, які там, надіюсь, ще є.


У вихідні ми вільні від роботи. Вам пощастить у заїзд вересень-жовтень, адже до першої половини жовтня в Мюнхені всі тусять на Octoberfest-і!)) Ми також туди їздили всім табором. Довго, але то ж така подія! Після табору ми з бажаючими попали ще й в Берлін)
Словом, у вихідні вас не обмежуватимуть – вирішуйте самі, що і де ви хочете побачити. Головне пам’ятайте про транспортну систему DB – у вихідні квитки на потяг дешевші і діють на 5 людей – Wochenende Fahrkarten, тому групуйтесь, так цікавіше)
 

4.Добирання:
Мені відомі 2 зручні способи добирання:


- Потягом до станції Gebra (Heileiten) – це найближча залізнична станція, з якої нас забирали кемплідери машиною;

- Потягом до станції Wolkramshausen, повз станцію проїжджає автобус (не часто, але розклад вам мають сказати організатори), яким ви маожете добратись до зупинки Friedrichslohra/Wartehalle, де вас зустрінуть кемплідери і або завезуть, або проведуть. Словом – не заблудитесь. Тільки будьте готові вийти на станції, не дуже кращій, ніж багато в Україні, адже це селище.. Хоча сам цей пункт, побачите, переганяє наші міста навіть.

Якось так.. Я чеcно дуже скучаю за Lohra Castle, це таке місце, куди б я поверталась і поверталась.. Надіюсь, вам пощастить з групою волонтерів і кемплідерів, тоді ви також з приємністю згадуватимете табір Lohra Castle ! Щасти вам!


Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter