Головне меню

Мандрівка по-італійськи Попередній


Country: Italy
Organisation: YAP Italy
Year: 2014
Volunteer: Іра і Таня

Але почну мабуть стандартно: перед табором мене охоплювали всі можливі страхи, які тільки можуть бути - мені в голову лізли дурні думки, які можуть тільки лише існувати, я придумувала собі різні безвихідні ситуації, які можуть лишень трапитись. Однак, це все я робила марно, бо нічого з того, що я собі придумувала та вигадувала, на щастя, не відбулось (але номери та адреси всіх українських посольств в Італії ми собі таки виписали! Що і вам раджу робити перед поїздкою).

Та нічого страшного відбутись впринципі і не могло! Адже, ми жителі чудової планети, і якщо ти будеш нести добро людям, то це добро повертатиметься до тебе бумерангом. Головне не забувати бути щирим і посміхатись людям!

Отож, про табір: волонтерили ми два тижні в чудовому містечку на півночі Італії – Брешія. Місто знаходиться в горах, між Вероною та Міланом, і відповідно, ми і там встигли побувати. Біля міста також є найгарніше озеро в Італії - Гарда, тому коли ми мали вільний день, ми поїхали купатись та засмагати на березі цього мальовничого озера. А ще неподалік розташована казкова Венеція, яку ми просто не могли не відвідати. І ще ми собі сказали, що поїхати в Італію і не побачити Риму – це означає не побувати в Італії, тому ми з Танею ще і в Рим заскочили, а окрім того – і в Неаполь (але в це місто не рекомендую їхати - не варте вашої уваги).

Що стосується нашої, волонтерської роботи, то ми працювали на фестивалі. Фестиваль трохи політичного напряму, але це не мало значення, тому що кожен день ми зустрічали нових людей, заводили нові знайомства, відривались на фестивалі та їли кожен день безкоштовну піцу або пасту (а це, знаєте, великий плюс), ну і ще ми могли пити вино і пиво скільки захочемо (теж плюс, але мінус для здоров'я).

Ми під час волонтерського табору побували в різних ролях: і кухарями, і офіціантами, і продавцями, і прибиральниками - словом, робота наша не була одноманітною, а головне вона була цікавою. Волонтерили ми у вечірній час, тому мали змогу проводити разом з горупою час до пізньої ночі на фестивалі, адже зранку не було "підйому".

У нашій волонтерській команді були люди з різних країн, але суть не в країнах, а в людях. Ви собі не уявляєте як ми за ними сумуємо… ще досі. Ці люди за два тижні стали найближчими та найкращими. Маю надію, що ми колись ще побачимось з ними.
Загалом, я вважаю розповідати що і коли ми робили немає сенсу, важливіше які емоції мене переповнють аж до цього часу, та чого я навчилась у таборі. Так ось, це була самостійно організована мною поїздка, це були самостійно зібрані гроші, це було виживання без батьків та будь-якої опіки, це була добровільна й неоплачувана робота на користь світу, від якої ми вправду тащились, це було подорожування без тур-фірми (люди, яких ми зустрічали, дивувались як це ми ДВОЄ, та щей ДІВЧАТ, подорожуємо, та щей САМІ), і це були ночі в каучів (couchsurfing)...і цей список ще можна довго продовжувати. Ну і звісно, я підтягнула свою англійську, бо це була моя одна з головних цілей. В результаті, коли я повернулась в Україну, я відчула гордість за себе та мою подругу, адже ми повернулись живі, зі всіма своїми речима, документами та вагоном емоцій, які передати неможливо. Ці емоції треба пережити, що я вам і раджу. Тому ті, хто ще вагається чи їхати у волонтерський табір – не вагайтесь! Не вагайтесь ні на секунду, а дійте, їдьте, збирайте гроші, пізнавайте світ та людей, набирайтесь досвіду, мандруйте – ЖИВІТЬ.
Якщо ви дочитали цей запис до кінця - то дякую вам за увагу:)


Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter