Головне меню

Знаєте в чому найбільший мінус волонтерського табору? Попередній


Country: Germany
Organisation: IJGD
Year: 2014
Volunteer: Володимир С.

Настільні ігри, зона для барбекю, поле для футболу та баскетболу...хіба не круто? Наша робота заключалась в догляданні за лісом, та допомозі місцевим лісникам (в основному хлопці від 20 до 25, тому ми з ними добре подружились), отож о 9:00 по буднях, ми збирались біля лісничого комплексу та вибирали хто яку роботу буде робити. Чи то зняття кліток з дерев (аби тварини не гризли), чи очищення доріг від аварійних дерев, чи фарбування будівль в лісі, чи зняття кори з дерев які йшли на матеріали. Загалом важко не було, працювали хіба 5 годин на день, отож поза роботою часу було повно.

Також велечезний плюс був в тому, що кожного дня приходили повари та готували для нас сніданок та обід, так що ми готували хіба вечерю. Нас було 17 волонтерів – з Росії, України, Марокко, Туреччини, Грузії, Німеччини, Сербії, Іспанії, США, та Ірландії.

З розважальною частиною табору було також все на вищому рівні, так як нам дали в користування буса, та ще й знайомі лісники підганяли свої машини аби ми їздили всією волонтерською групою в заплановані місця!

Сплав на каное, Аквапарк, Пінна вечірка в клубі, виготовлення власної піци, два фестивалі, клаймбінг парк (не скалолазний), фабрика пива…. Так ми розважались) Хоч кожного ранку треба було вставати досить рано, більша половина з нас йшла спати досить пізно, і чим ближче наближалась дата закінчення проекту, тим довше ми розважались (до 5-6 ранку!!!).

Окремо варто сказати про пару з Туреччини та дівчт з Грузії які їздять в цей табір вже четвертий раз підряд – я чудово з ними поладив, так, що цієї зими чекаю їх в Україні!!! Всі дуже подружились один з одним, так, що плавно підходжу до найбільшого мінусу нашого табору, тай загалом є у  всіх без вийнятку міжнародних волонтерських таборах,- це момент прощання, шкала суму в цей момент зашкалює: знати, що скоріше всього ти цих людей більше не побачиш, звісно, не найкраще відчуття. Не обійшлось без сліз (дівчата у нас були досить синтементальні). Але все добре коли-небудь закінчується. Ну і  я вже знав куди я їхатиму наступного року на волонтерський табір, так щомені прощітись було трішки легшее – дуже сподіваюсь зустріти всіх своїх друзів на тому самому місці рівно через рік!.

Ну і хочу подякувати Спілці Форуму за цю чудову можливість волонтери ти і поподорожувати, це було неперевершено!


Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter