Головне меню

За пригодами – в Німеччину! Попередній


Country: Germany
Organisation: ICJA
Year: 2014
Volunteer: Йосип

1) Добирання: хочу розпочати свою розповідь з питання добирання, і дати вам кілька (подіваюсь корисних) порад - старайтеся якнайшвидше спланувати свою поїздку, адже чим раніше ви плануєте її, тим більша ймовірність, що квитки будуть дешевшими!

Мій табір проходив в невеличкому містечку Айленбург (20 тис. жителів), яке знаходиться поблизу Ляйпцигу, Німеччина. Перед волонтерським табором мій маршрут простягав такими містами Львів-Вроцлав-Лодзь-Берлін-Айленбург. Якщо подорожувати Польщею - найкращий варіант (ціна+комфорт) є http://www.polskibus.com/ .Також є ще один корисний сайт http://www.blablacar.com.ua/ (діє всією Європою), який пропонує набагато дешевші ціни, ніж автобусні перевізники.

Якщо говорити про Німеччину - в ній дуже добре розвинена залізниця + білети, куплені, як мінімум, за 3 дні до виїзду обійдуться вам набагато дешевше, тому ще раз рекомендую планувати свою поїздку заздалегідь і купувати квитки наперед.

2) Робота - перший день кемпу був днем знайомств. Кемп скаладався з 15 волонтерів (Чехія, Україна, Росія, Данія, Сербія, Китай, Тайвань, Іспанія) та 2 кемплідерів з Німеччини. Якщо говорити про роботу, то робота була дуже проста і працювали ми 3-4 дні по 4 години впродовж 2 тижнів. Вже під кінець останнього тижня ми просили наших кемплідерів дати нам хоч якусь роботу, адже халявили ми з нею дуже сильно :))
3) Проживання - жили ми у молодіжному центрі - за нами був закріплений цілий поверх такого комплексу, де були дуже хороші умови проживання - волонтери жили в кімнатах по 3-4 особи, були 2 туалети та 2 душі, кухня. Біля нашого комплексу знаходились волейбольні, футбольні та баскетбольні майданчики та супермаркет поблизу.
4) Дозвілля - наші кемплідери підготували дуже круту адженду для нас. Так як ми халявили з роботою, ми мали дуже багато вільного часу і користалися ним повністю. Під час табору ми займались рафтингом (в Айленбурзі знаходиться найшвидша річка Європи), катались на каное, їздили в Берлін та Ляйпциг, мали багато екскурсій в Айленбурзі (до речі, символами Айленбурга є синьо-жовті кольори, що мене приємно здивувало, адже вони збігаються з кольорами нашого прапора!) також ми побували на найбільшій пляжній вечірці літа в цьому містечку, до якої місяцями активно готувались наші кемплідери з місцевими жителями. В Німеччині у вихідні дні на залізницю діють дуже круті знижки - можна групуватись з волонтерами по 5 людей та їздити набагато дешевше у найближчі міста як Ляйпциг, Хемніц, Дрезден.

5) Україна - в самому таборі, як і у всій моїй поїздці Європою, люди порівняно з минулим літом, розпитували про Україну набагато більше. Хоча більшість людей в курсі ситуації не була, а знала все поверхнево. Одним з найкраших друзів з табору став для мене росіянин, з яким ми взагалі не мали конфліктів на тлі сьогоднішніх подій, адже він як і друга волонтерка з Росії орієнтувалися в правдивій інформації про події. Презентацій своїх країн як таких в нас не було, втім кожного дня ми готували на кухні нашу традиційні страви. Також я взяв з собою прапор, вишиванку та листівки з архітектурою Львова, які всім дуже сподобались. Було дуже приємно, коли на початку табору один з наших кемплідерів Марко говорив, що, мабуть він відвідає Україну, а вкінці табору казав, що остаточно вирішив завітати до нас цією осінню. Це було дуже приємно – чекаю його в гості!
Стосовно самого табору - це був надзвичайний час! Туди хочеться повертатися знову і знову. Звісно, найгіршим моментом табору був момент прощання)
Будьте готовими до того, що час проведений в таборі змінить ваш світогляд кардинально: ви здобудете нереально великий досвід, багато друзів та станете тру тревелерами =)


Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter