Головне меню

«PLUS UP YOUR PROJECTS!!!»: учасники діляться досвідом! Попередній


Для нас буде великою приємністю залучити Йосипа та Марію і надати їм можливість застосувати отримані під час тренінгу знання і навички на наших семінарах з підготовки до участі у міжнародних волонтерських таборах та тренінгу з підготовки камплідерів для наших проектів в Україні, а також залучити їх як лідерів, адже такий досвід наших учасників, безперечно, дозволить ще більш якісно і корисно провести наші волонтерські табори.

А наразі кілька слів від наших учасників про те, як пройшов тренінг в Австрії і що корисне Йосип та Марія для себе почерпнули.

Отож, в цьому тренінг-курсі брало участь близько 30 осіб (Австрія, Бельгія, Франція (найбільша к-сть учасників - аж 4 людини, та ще й з 4-ох різних волонтерських організацій!),Україна, Литва, Латвія, Чехія, Сербія, Росія, Вірменія, Іспанія, Польща, Білорусь, Німеччина, Греція, Італія, Фінляндія), не включаючи організаторів, серед яких були 3 тренери - Бірджіт, Барбара та Їтка + 6 волонтерів, які завжди помагали їм в організації. Усі вони шаленно позитивні люди, якими просто не можна було не захоплюватися.

Як можна зрозуміти з наведеного вище переліку країн – на проекті був повний інтернаціонал! :) International Evening та й весь тренінг пройшов нереально круто, враховуючи таку к-сть людей з різних куточків світу.

Важко стисло передати скільки всього ми змогли охопити за 7 днів тренінгу:

- презентації волонтерських організацій,

- залучення до проекту людей з фізичними вадами (Access for All),

- управління та можливості створення власних проектів,

- практичне заняття по взаємодії і розумінню людей з фізичними вадами, яке складалося з міні-квесту по Відню, де кожен учасник спробував відчути себе інвалідом в інвалідному візку (тим самим спробувавши зрозуміти людей, котрі мають інвалідність) - група учасників тренінгу була розділена у кілька маленьких груп (по 6-7 осіб), у кожної з яких був свій лідер та матеріали для виконання практичної частини - це був саме той день, з якого кожен учасник почерпнув, мабуть, найбільше цікавої, практичної і корисної інформації та відкрив для себе щось нове.

Крім того, на тренінгу йшлося про конфліктний менеджмент, стереотипи та різноманітність, був також open space де учасники могли поділитися якоюсь цікавою концепцією чи підходом або власним досвідом!

Організатори інколи міняли адженду та підлаштовувались під групу, що йшло лише на користь самому тренінгу. Адже деколи треба було заглибитися у вивченні нового підходу, приділити більше уваги тій чи іншій темі. В успішному результаті тренінгу велика заслуга як самих організаторів і тренерів, так і нас, учасників - хтось мав величезний досвід волонтерства, хтось був хорошим мотиватором, а хтось - просто енерджайзером та веселуном, що в сумі давало усвідомлення актуальності вивчення головних тем тренінгу та хорошу атмосферу в колективі.

Підсумовуючи, треба наголосити - такі тренінг-курси змінюють вас кардинально, ви отримуєте величезний досвід, нові знання, мотивацію та море позитивних емоцій! А щоб на подібних тренінгах почувати себе впевнено і зробити свій внесок в успішний результат проекту – варто мати попередній досвід міжнародного волонтерства – адже ваш досвід завжди з вами і ви завжди ним можете поділитись!


Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter