Головне меню

Волонтерські історіі

UF 01 Підкамінь 2017 European Heritage Volunteers Partner Project

Львівська міська громадська організація „Спілка Форум” у співпраці з УГКЦ  провела міжнародний молодіжний волонтерський табір – партнерський проект European Heritage Volunteers у c.Підкамінь, з 22 липня по 5 серпня 2017 року за участю волонтерів з Франції, Іспанії, Туреччини, Лівану та України.

Ключовою метою табору була підготовка карти збереження настінних розписів Вознесенського храму та допомога монастиреві. Цілями табору були:

  • Висвітлення теми збереження культурної спадщини України;
  • Підвищити рівень обізнаності щодо українсьної культурної спадщини;
  • Популяризація волонтерства в Україні;
  • Заохочення міжкультурного обміну;
  • Творчий розвиток молоді

UF 02 MEDIEVAL BASTION 2017

    Львівська міська громадська організація „Спілка Форум” у співпраці з Державним історико-культурним заповідником «Межибіж» провела міжнародний молодіжний волонтерський табір у м. Меджибіж , Хмельницької області з 6 серпня по 19 серпня 2017 року за участю волонтерів з Франції, Польщі, Італії та України. Під час двотижневого проекту група з 5 волонтерів допомогла у реставрації Межибізької фортеці. Кожен з групи вклав свій особистий внесок у збереження,дослідження та відродження історико-культурної спадщини стародавнього міста Меджибожа.

UF-03 TEACH AND PLAY 2017

З 13 серпня по 26 серпня 2017 року львівська громадська організація «Спілка Форум» у співпраці з Володимирецьким районним колегіумом Рівненської області провели міжнародний волонтерський табір у наметовому літньому англомовному таборі "Поліглот" за участю іноземних волонтерів з 5 країн світу

Наші волонтери на міжнародному тренінгу “Act Together, Act better!”

Не пройшло і місяця після мого повернення з міжнародного волонтерського табору, як мені (завдяки перемозі у першому етапі конкурсу волонтерських історій 2014 року, проведеного Спілкою Форум на початку вересня) випала нова нагода – участь в міжнародному молодіжному семінарі  “Act Together, Act better” що проходив з 20 по 27 вересня  2014 у Франції, в рамках програми Європейського Союзу Еразму+.

«PLUS UP YOUR PROJECTS!!!»: учасники діляться досвідом!

В рамках кампанії «Access for All» двоє наших активних волонтерів Крочак Йосип та Шпак Марія взяли участь у тренінгу «Plus up your projects - Train your team on Inclusion and Diversity» організованому нашими австрійськими партнерами "Grenzenlos" в рамках програми Erasmus+, який пройшов з 12 по 18 жовтня у Відні.

Creative Space EVS

The 3rd edition of Creative Space EVS has been again great success in 2014. Five volunteers (Zuzana, Mariia, Maria, Katrina and Fedor) coming from 5 countries (Czech Republic, Ukraine, Poland, Latvia and Russia) committed themselves for 7 months to create a small international community living in Hollókő and supporting Creative Space in its grassroot youth work mission: create equal opportunities for children and youth in Nógrád county, one of the poorest region in Hungary. This EVS group organized English speaking action-based creative workshops in 5 villages (Rimóc, Nagylóc, Nógrádszakál, Endrefalva, Varsány), as well they supported local communities in severa ways.

Жемайтія - це Литва

Вже 4 місяці я живу та займаюсь волонтерством в невеличкому литовському селі (за українськими мірками селі, бо місцеві називають Плателяй miestelis, тобто містечко). Плателяй - "містечко" в серці історичної області Литви - Жемайтії, краю з гордовитою історією одного з останніх оплотів язичництва в Европі. Містечко розкинулося панад берегом однойменного найбільшого озера в Західній Литві, котре є однією з головних принад регіону. Мені та моєму колезі Хосе з Іспанії пощастило жити зовсім неподалік від озера, де ми проводимо чимало свого вільного часу. Втім, не можна сказати, що я увесь час живу в Плателяї, адже подорожей в рамках проєкту та поза ним вистачає.

Мрієте про Ісландію?

2014 рік став для мене особливим роком здобуття нового, невідомого мені раніше волонтерського досвіду – влітку і на початку осені я відвідала аж два волонтерські табори – один – у Німеччині, інший в Ісландії! Німеччина досить популярна країна серед волонтерів, як я побачила по кількості відгуків та коли дізналась скільки волонтерів бажає прийняти участь саме в тих таборах! Тому не знаю чи є багато сенсу розповідати ще й історію про участь в таборі в Німеччині – скажу лише що було класно і така популярність волонтерських таборів в Німеччині серед волонтерів цілком виправдана!

Salut, France!

Боїтеся, що працювати на дурничку - це не для вас? Відкиньте будь-які упередження щодо волонтерства! Зі всією впевненістю та ентузіазмом можу сказати, що участь у літньому волонтерському таборі дає непересічний культурний, лінгвістичний і просто життєвий досвід!

Знаєте в чому найбільший мінус волонтерського табору?

Вже пройшло два тижні з того часу як я повернувся з мого табору у Німеччині, а емоції досі не покидають мене. Місце нашої дислокації було розташоване песеред лісу недалеко від міста Бінген (50 км від Франкфурту на Майні) у здоровенному домі який люди орендують для проведення семінарів, приватних вечірок, та інших речей. В трьох словах - неймовірно круте місце.

Fahrkarte nach Deutschland!

Нещодавно повернувся з Пінемюнде, мого першого міжнародного волонтерського табору.

Спочатку надам невеличкий історичний бекґраунд: це маленьке село на північному сході Німеччини, населення всього на всього 300 чоловік. Проте вклад цього місця в історію неможливо переоцінити.

Camp in der Wald!

Lohra Castle для мене гарний і приємний спогад, спокій і рівновага на горі в центральній частині Німеччини… Не буду переповідати історії та легенди замку – ви все побачите самі. Ми називали це місце In the middle of Nowhere… Важливіше звернути увагу на дрібниці, аби потім вони не відволікали вас від пошуків себе і спокою на цих старовинних мурах.

BEST CAMPS – IN TURKEY!

Хочете їхати в волонтерський табір – їдьте в ТУРЕЧЧИНУ. Країна, яку досі ми вважали за «чужу» - культурно, духовно, ментально. Країна, якої ми остерігалися, бо ж мусульмани - це, щонайменше, підозріло – причиною цьому фанатизм їхньої віри. Країна, нам маловідома. Але…є одне «але»: цьогоріч ми відкрили для себе Туреччину як справді ЄВРОПЕЙСЬКУ КРАЇНУ і закохалися в неї та розвіяли для себе всі стереотипи!

Мандрівка по-італійськи

Як кажуть італійці, всім чао, себто привіт.
Як ви здогадались з мого привітання, цьогоріч я відвідала волонтерський табір в Італії.

І чесно кажучи, я не маю уявлення як написати відгук про табір так, аби передати всі ті емоції та розповісти всі історії, що зі мною та моєю подругою Танею трапились протягом трьох тижнів у таборі і по дорозі до табору та назад!

За пригодами – в Німеччину!

Минув майже місяць відтоді, як я побував у моєму першому міжнародному волонтерському таборі:)

Ех, ця чарівна Франція!

Salut, як кажуть французи вітаючись)
Хочу поділитись з вами, друзі, своєю історією подорожі у волонтерський табір! Пройшло два дні як закінчилася моя подоріж до казкової Франції, а я досі не можу звикнути, що вже повернулася додому.

Make it by yourself UF02

Львівська міська громадська організація „Спілка Форум” у співпраці з ГО «Калиновий рай» з 27 липня по 9 серпня 2014 року провела міжнародний молодіжний волонтерський табір у c. Вовків, Львівської області за участю волонтерів з Чехії, Італії, Німеччини, Хорватії, Іспанії та України.

Під час двотижневого проекту група з 8 волонтерів облаштувала територію громадського саду в селі Вовків, та разом з місцевими мешканцями і за підтримки сільського голови встановила качелі у саду – таким чином перетворивши частину громадського саду в дитячу мрію – майданчик з гойдалками!

Адреналін в крові! Дух свободи в голові!

Адреналін в крові! Дух свободи в голові!” (Бельгія) - приблизно так можна описати неймовірні пригоди Бодика і Павлика під час їхнього першого Євротуру! Спілка Форум та наша добра вдача подарували нам 14 днів волонтерського табору в студентському центрі – Maison des JeunesLe Prisme”- міста Braine-lAlleud (Бельгія) + декілька днів на подорожі до і після табору = КУПА ЧАСУ, щоб отримати максимум задоволення від Європи!)

Одного разу в Нідерландах

Привіт волонтерам! Хочу поділитись з вами емоціями та враженням зі свого першого табору який я провів цього літа в Нідерландах, якщо коротко, то я просто неочікував що це буде настільки круто!

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter