Головне меню

Волонтерські історіі

Адреналін в крові! Дух свободи в голові!

Адреналін в крові! Дух свободи в голові!” (Бельгія) - приблизно так можна описати неймовірні пригоди Бодика і Павлика під час їхнього першого Євротуру! Спілка Форум та наша добра вдача подарували нам 14 днів волонтерського табору в студентському центрі – Maison des JeunesLe Prisme”- міста Braine-lAlleud (Бельгія) + декілька днів на подорожі до і після табору = КУПА ЧАСУ, щоб отримати максимум задоволення від Європи!)

Одного разу в Нідерландах

Привіт волонтерам! Хочу поділитись з вами емоціями та враженням зі свого першого табору який я провів цього літа в Нідерландах, якщо коротко, то я просто неочікував що це буде настільки круто!

Salut, France!

Боїтеся, що працювати на дурничку - це не для вас? Відкиньте будь-які упередження щодо волонтерства! Зі всією впевненістю та ентузіазмом можу сказати, що участь у літньому волонтерському таборі дає непересічний культурний, лінгвістичний і просто життєвий досвід!

Знаєте в чому найбільший мінус волонтерського табору?

Вже пройшло два тижні з того часу як я повернувся з мого табору у Німеччині, а емоції досі не покидають мене. Місце нашої дислокації було розташоване песеред лісу недалеко від міста Бінген (50 км від Франкфурту на Майні) у здоровенному домі який люди орендують для проведення семінарів, приватних вечірок, та інших речей. В трьох словах - неймовірно круте місце.

Fahrkarte nach Deutschland!

Нещодавно повернувся з Пінемюнде, мого першого міжнародного волонтерського табору.

Спочатку надам невеличкий історичний бекґраунд: це маленьке село на північному сході Німеччини, населення всього на всього 300 чоловік. Проте вклад цього місця в історію неможливо переоцінити.

Camp in der Wald!

Lohra Castle для мене гарний і приємний спогад, спокій і рівновага на горі в центральній частині Німеччини… Не буду переповідати історії та легенди замку – ви все побачите самі. Ми називали це місце In the middle of Nowhere… Важливіше звернути увагу на дрібниці, аби потім вони не відволікали вас від пошуків себе і спокою на цих старовинних мурах.

BEST CAMPS – IN TURKEY!

Хочете їхати в волонтерський табір – їдьте в ТУРЕЧЧИНУ. Країна, яку досі ми вважали за «чужу» - культурно, духовно, ментально. Країна, якої ми остерігалися, бо ж мусульмани - це, щонайменше, підозріло – причиною цьому фанатизм їхньої віри. Країна, нам маловідома. Але…є одне «але»: цьогоріч ми відкрили для себе Туреччину як справді ЄВРОПЕЙСЬКУ КРАЇНУ і закохалися в неї та розвіяли для себе всі стереотипи!

Ех, ця чарівна Франція!

Salut, як кажуть французи вітаючись)
Хочу поділитись з вами, друзі, своєю історією подорожі у волонтерський табір! Пройшло два дні як закінчилася моя подоріж до казкової Франції, а я досі не можу звикнути, що вже повернулася додому.

Мандрівка по-італійськи

Як кажуть італійці, всім чао, себто привіт.
Як ви здогадались з мого привітання, цьогоріч я відвідала волонтерський табір в Італії.

І чесно кажучи, я не маю уявлення як написати відгук про табір так, аби передати всі ті емоції та розповісти всі історії, що зі мною та моєю подругою Танею трапились протягом трьох тижнів у таборі і по дорозі до табору та назад!

За пригодами – в Німеччину!

Минув майже місяць відтоді, як я побував у моєму першому міжнародному волонтерському таборі:)

Make it by yourself UF02

Львівська міська громадська організація „Спілка Форум” у співпраці з ГО «Калиновий рай» з 27 липня по 9 серпня 2014 року провела міжнародний молодіжний волонтерський табір у c. Вовків, Львівської області за участю волонтерів з Чехії, Італії, Німеччини, Хорватії, Іспанії та України.

Під час двотижневого проекту група з 8 волонтерів облаштувала територію громадського саду в селі Вовків, та разом з місцевими мешканцями і за підтримки сільського голови встановила качелі у саду – таким чином перетворивши частину громадського саду в дитячу мрію – майданчик з гойдалками!

Мрієте про Ісландію?

2014 рік став для мене особливим роком здобуття нового, невідомого мені раніше волонтерського досвіду – влітку і на початку осені я відвідала аж два волонтерські табори – один – у Німеччині, інший в Ісландії! Німеччина досить популярна країна серед волонтерів, як я побачила по кількості відгуків та коли дізналась скільки волонтерів бажає прийняти участь саме в тих таборах! Тому не знаю чи є багато сенсу розповідати ще й історію про участь в таборі в Німеччині – скажу лише що було класно і така популярність волонтерських таборів в Німеччині серед волонтерів цілком виправдана!

Жемайтія - це Литва

Вже 4 місяці я живу та займаюсь волонтерством в невеличкому литовському селі (за українськими мірками селі, бо місцеві називають Плателяй miestelis, тобто містечко). Плателяй - "містечко" в серці історичної області Литви - Жемайтії, краю з гордовитою історією одного з останніх оплотів язичництва в Европі. Містечко розкинулося панад берегом однойменного найбільшого озера в Західній Литві, котре є однією з головних принад регіону. Мені та моєму колезі Хосе з Іспанії пощастило жити зовсім неподалік від озера, де ми проводимо чимало свого вільного часу. Втім, не можна сказати, що я увесь час живу в Плателяї, адже подорожей в рамках проєкту та поза ним вистачає.

Creative Space EVS

The 3rd edition of Creative Space EVS has been again great success in 2014. Five volunteers (Zuzana, Mariia, Maria, Katrina and Fedor) coming from 5 countries (Czech Republic, Ukraine, Poland, Latvia and Russia) committed themselves for 7 months to create a small international community living in Hollókő and supporting Creative Space in its grassroot youth work mission: create equal opportunities for children and youth in Nógrád county, one of the poorest region in Hungary. This EVS group organized English speaking action-based creative workshops in 5 villages (Rimóc, Nagylóc, Nógrádszakál, Endrefalva, Varsány), as well they supported local communities in severa ways.

Наші волонтери на міжнародному тренінгу “Act Together, Act better!”

Не пройшло і місяця після мого повернення з міжнародного волонтерського табору, як мені (завдяки перемозі у першому етапі конкурсу волонтерських історій 2014 року, проведеного Спілкою Форум на початку вересня) випала нова нагода – участь в міжнародному молодіжному семінарі  “Act Together, Act better” що проходив з 20 по 27 вересня  2014 у Франції, в рамках програми Європейського Союзу Еразму+.

«PLUS UP YOUR PROJECTS!!!»: учасники діляться досвідом!

В рамках кампанії «Access for All» двоє наших активних волонтерів Крочак Йосип та Шпак Марія взяли участь у тренінгу «Plus up your projects - Train your team on Inclusion and Diversity» організованому нашими австрійськими партнерами "Grenzenlos" в рамках програми Erasmus+, який пройшов з 12 по 18 жовтня у Відні.

Контакти

Поштова адреса: а/с 2114
Львів, 79007
Україна
032 2554934
0997574839, 0688439756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОБОЧИЙ ЧАC: з Пн по Пт з 11.00 до 18.00


FacebookVKontakteTwitter